Hamburglu avukatlardan ücretsiz bireysel bilgilendirme

avtlhbrt
Hamburg’da çalışmalarını yürüten “Türkçe Konuşan Avukatlar Derneği” avukatlarından ücretsiz kısa bireysel bilgilendirme görüşmeleri sürüyor.
(
Salih Kartal / ELBE EXPRESS)

Almanya’nın en güzel şehri olan Hamburg’da Türkçe Konuşan Avukatlar Derneği çalışmalarını sürdürüyor. Özel semierler ile ücretsiz bireysel bilgilendirme görüşmeleri ilgi çekiyor. Dernek yönetim kurulu üyesi Uzman Avukat Talha Barut, Steindamm 105 adresindeki bürosunda her Çarsamba saat 16:00’dan 18:00’a kadar “HUKUK KLİNİĞi PROJESİ” kapsamında Türkiye’den emeklilik, Yurt dışı borçlanması, Mavi kart ile emeklilik ve daha birçok değişik konularda ücretsiz bilgilendirme hizmeti veriyor.

Hukuk Klinikleri Projesi
Hukuk Klinikleri projesi alanında uzman bir hukukçuya başvurma imkânı bulunmayan, hukuki sorunlarını anadili dışında ifade edemeyen ve bundan dolayı birtakım mağduriyetler yaşayan kimselerin bilgiye daha rahat ulaşabilmesini, haksız mağduriyetlerinin giderilmesini, kanuni haklarının hatırlatılmasını amaçlamaktadır. Verilecek tavsiyeler kişilere sadece hukuki haklarının hatırlatılmasından ibarettir. Projeden yararlanmak isteyenler, randevu alarak, herhangi bir ücret ödemeksizin Türk Hukuku alanında uzman hukukçulara danışma imkanına sahiptirler.

Comments are closed.